Čo sú MojeKurzy.sk?

MojeKurzy.sk je internetový vzdelávací portál určený pre firemné vzdelávanie zamestnancov bez čakaní, zdĺhavých implementácií, s minimálnymi nákladmi a okamžitými výsledkami. Máme pre vás pripravených viac ako 4000 hodín interaktívnych online kurzov z rôznych oblastí. Nájdete tu napríklad online kurzy z oblastí mäkkých zručností (Soft Skills), Microsoft Office a ďalšie.

Pre koho sú MojeKurzy.sk určené?

Kurzy na portáli MojeKurzy.sk sú určené každému zamestnávateľovi, ktorý potrebuje doplniť vedomosti svojich zamestnancov, má záujem rozšíriť ich obzor, zvýšiť kvalifikáciu alebo jednoducho naučiť niečo nové. Niektoré kurzy majú viacero úrovní, takže užitočné informácie tu nájde začiatočník, ale aj pokročilý.

Ako môžu MojeKurzy.sk pomôcť vám, resp. Vašej spoločnosti?

Vzdelávací portál MojeKurzy.sk vám ponúka širokú databázu kurzov, prostredníctvom ktorých si môžete kedykoľvek doplniť chýbajúce vedomosti, neustále pracovať na zvyšovaní kvalifikačnej úrovne a urobiť tak podstatný krok pre svoj kariérny rast. A to kedykoľvek cez deň máte čas vrátane víkendov, bez nutnosti kamkoľvek dochádzať. Pre organizácie je to najmä možnosť okamžite poskytnúť pre svojich zamestnancov alebo partnerov potrebné kurzy, pričom majú možnosť sledovať, kto si kurzy preštudoval a aké výsledky dosiahol. Všetky kurzy vytvorili renomovaní odborníci zaoberajúci sa konkrétnou problematikou. To všetko za zlomok ceny, ktorú by ste zaplatili za bežné vzdelávanie.

 

e-learnmedia, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca výhradne na trhu s elektronickým vzdelávaním a poskytujúca komplexné riešenia elektronického vzdelávania. Sme jedinou spoločnosťou na trhu, ktorá sa zaoberá výhradne e-learningom. Svoje prostriedky a schopnosti sústreďujeme do jedinej oblasti, čo nám umožňuje prinášať na trh kvalitnejšie produkty a služby.

Prevádzkovateľ

e-learnmedia, s.r.o.

Mlynské Nivy 1711/71

821 05 Bratislava

Slovenská republika

www.e-learnmedia.sk

info@e-learnmedia.sk

Spoločnosť je zapísaná v obch. registri

Okresný súd Bratislava I, Odd.:Sro, vložka č.: 99890/R

IČO: 36341355

DIČ: 2021932836

IČ DPH: SK2021932836

Kontaktujte nás

Telefón

+421 (0)2 32 60 40 11

Fax

+421 (0)2 32 14 40 12

E-mail

Obchodné oddelenie:
sales@mojekurzy.sk

Technická podpora:
support@mojekurzy.sk

 

Sme tu pre vás...

Naši zástupcovia radi odpovedia na všetky vaše otázky.